Główne biuro Wrocław

Robotnicza 42a / 4 piętro

Opcjonalny odbiór sprzętu

Mińska 58d

Zadzwoń do nas

+48 501 539 391

Napisz do nas

Strona główna » Serwis laptopów

Serwis laptopów we Wrocławiu

Skuteczny serwis laptopów i komputerów stacjonarnych na terenie Wrocławia i okolic. Zaufaj naszemu 6-letniemiu doświadczeniu. Naprawiamy wszystkie modele laptopów: ASUS, ACER, APPLE, MSI, SAMSUNG, HP, LENOVO, PACKARD BELL, TOSHIBA, SONY, DELL, XIAOMI, HUAWEI, RAZER 

 

Nasze usługi z dojazdem do klienta:

 • Usuwanie wirusów i zabezpieczanie komputera. Dodatkowo przeszkalamy w cenie usługi, aby ograniczać ponowne zawirusowanie sprzętu.
 • Odzyskiwanie danych utraconych (np. poprzez uszkodzenie dysku/pendrive bądź płyt CD/DVD).
 • Pełna instalacja i konfiguracja oprogramowania (np. Pakiet office)
 • Instalacja / reinstalacja windowsów 7/8/10/11
 • Naprawa i konfiguracja sieci Internetowej
 • Przyspieszanie działania komputera
 • Podłączenie drukarki i innych sprzętów komputerowych

Nasze usługi serwisowe

 • Naprawa płyty głównej
 • Wymiana matrycy w Laptopie
 • Naprawa gniazd zasilania
 • Wymiana układu kart graficznych
 • Czyszczenie okresowe laptopa
 • Naprawa obudowy oraz nawiasów
 • Wszelakie wymiany (dysku, baterii, wentylatorów)
 • Wymiana pasty termo przewodzącej
 • Odzyskiwanie danych usuniętych
 • Naprawa zalanego laptopa

Najczęstsze awarie

Uszkodzona matryca

Uszkodzenia matryc poprzez ich zbicie bądź przepalenie (czarne plamy) to bardzo częste usterki niezależnie od wieku laptopa. Naprawa najczęściej wiąże się z potrzebą wymiany uszkodzonej matrycy na nową bądź wymianą poszczególnych zepsutych podzespołów. 

}

Czas naprawy

do 5 dni roboczych

Przewidywany koszt

od 200 zł 

Zalanie cieczą

Jedzenie posiłków przy komputerze jest obecnie naszą życiową normą. Niestety czasami niefortunnie zdarzy się, że herbata bądź inna ciecz wyleje się w okolicach klawiatury laptopa. W przypadku zalania sprzętu należy go jak najszybciej odłączyć od zasilania i jeżeli jest taka możliwość — wyciągnąć baterie. 

}

Czas naprawy

1-3 dni robocze

Przewidywany koszt

od 100 zł

Powolne działanie

Zwolnione działanie komputera może być spowodowane przez kilka czynników m.in. wirusy komputerowe, brud (przegrzewanie się) przez brak systematycznego serwisowania sprzętu bądź problemy z dyskiem komputera (bad sectors). 

}

Czas naprawy

do 2 dni roboczych

Przewidywany koszt

od 100 zł

Systemy chłodzenia

Wyłączanie się laptopa bądź nadmierna jego temperatura bardzo często powodowana jest przez uszkodzony system chłodzenia. Brak podjęcia kroków może skutkować spaleniem się płyty głównej. 

}

Czas naprawy

1-3 dni roboczych

Przewidywany koszt

od 100 zł

Oprogramowanie

Oprogramowanie poprzez częste aktualizacje i niepoprawne zabezpieczenia może działać niewydajne lub wcale. Przeinstalowanie systemu, wgranie odpowiednich sterowników i wydajny system antywirusowy to podstawa w obecnych czasach

}

Czas naprawy

1-3 dni robocze

Przewidywany koszt

od 100 zł

Bateria

Żywotność baterii jest ograniczona. Istnieją jednak pewne metody, dzięki którym można przedłużyć jej żywot. Wymiana na nową jest również bardzo skutecznym działaniem pozwalającym cieszyć się ponad 2-godzinną pracą na samej baterii. 

}

Czas naprawy

do 5 dni roboczych

Przewidywany koszt

od 150 zł

Twojej usterki nie ma na liście? Bez obaw! Przynieś do nas swój sprzęt a przed naprawą wycenimy koszty ewentualnej naprawy. 

Rserwis Komputerowy – Twój profesjonalny partner w usługach komputerowych!

Czy Twój komputer jest narażony na ataki wirusów? A może straciłeś cenne dane przez uszkodzenie dysku? Właśnie tutaj, w Rserwis Komputerowy, jest miejsce, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy technologiczne! Oferujemy usługi komputerowe na najwyższym poziomie, z dojazdem do klienta!

Nasze usługi z dojazdem do klienta

Nasz specjalistyczny zespół zajmuje się usuwaniem wirusów i zabezpieczaniem komputera, by chronić Twój sprzęt przed potencjalnymi zagrożeniami. Ale to nie wszystko – w cenie usługi przeszkolimy Cię jak zminimalizować ryzyko ponownego zainfekowania sprzętu. W Rserwis Komputerowy zdobędziesz nie tylko bezpieczeństwo, ale także wiedzę!

Odzyskiwanie danych

Czy spotkałeś się kiedykolwiek z sytuacją utraty danych z dysku, pendrive’a czy płyt CD/DVD? To uczucie, gdy coś, co wydawało się bezpieczne, nagle znika… Nasz zespół odzyska dla Ciebie utracone dane, przywracając spokój Twojemu sercu.

Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Potrzebujesz pełnej instalacji i konfiguracji oprogramowania? Pakiet Office, Windows 7, 8, 10, 11 – żaden z nich nie jest dla nas tajemnicą. Potrzebujesz też konfiguracji sieci internetowej? Nie ma problemu!

Przyspieszanie działania komputera i podłączanie sprzętu

Czy Twój komputer działa powoli? Potrzebujesz podłączenia drukarki lub innych urządzeń komputerowych? My, w Rserwis Komputerowy, pomożemy! W naszej ofercie znajduje się również przyspieszanie działania komputera oraz podłączanie sprzętu komputerowego.

Nasze usługi serwisowe

Nie ograniczamy się jednak do podstawowych usług. Nasze serwisowe usługi obejmują naprawę płyty głównej, wymianę matrycy w laptopie, naprawę gniazd zasilania, wymianę układu kart graficznych, czyszczenie okresowe laptopa, naprawę obudowy oraz nawiasów, a także wszelakie wymiany (dysku, baterii, wentylatorów). Zajmujemy się również wymianą pasty termoprzewodzącej, odzyskiwaniem danych usuniętych oraz naprawą zalanych laptopów.

Zaufaj profesjonalistom!

Pamiętaj, zaufaj profesjonalistom z Rserwis Komputerowy! Z nami Twój sprzęt jest zawsze w dobrych rękach! Skontaktuj się z nami już dzisiaj i dowiedz się więcej o naszej ofercie. Wszystko to z wygodą dojazdu do Twojego domu lub biura. Poczuj różnicę, korzystając z naszych profesjonalnych usług komputerowych!